torunskifestiwalksiazki.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Wózki widłowe Śląskie

Jędrzej Bąk 2019-01-11 0 komentarzy
Wózki widłowe Śląskie

Wózki widłowe na Śląsku oferuje firma Halplast. Zakłady mają do zaoferowania wózki najlepszych, sprawdzonych marek takich jak np. Toyota, Yale, Mitubishi czy Komatsu. Firma ma do zaoferowania zarówno sprzedaż wózków widłowych napędzanych na diesel, gaz czy elektryczne, jak i ich wynajem oraz serwis. W zależności od preferencji można kupić wózki nowe lub używane. Warto wiedzieć, że wózki nowe to jedynie 10% całego dostępnego asortymentu. Wózki widłowe używane, podobnie jak te nowe, również objęte są gwarancją na bardzo korzystnych warunkach. Każdy klient traktowany jest w częstochowskiej firmie indywidualnie, dzięki czemu sprzęt może być jak najlepiej dobrany, a warunki gwarancji jak najkorzystniejsze.

Kolejną usługą jest wynajem wózków widłowych. W asortymencie można znaleźć różne marki i pojazdy różnej klasy – wszystko w zależności od potrzeb i możliwości klienta. Co ważne, wszystkie wózki widłowe są sprawdzone, a ceny samego wynajmu niskie. Firma oferuje wypożyczenie wózków z udźwigiem do 2,5 tony, do 4 ton oraz do 10 ton. Z wynajmu warto skorzystać, gdy pojawiły się problemy z przewiezieniem jakiegoś ładunku. Aby wypożyczyć wózek widłowy, wystarczy zadzwonić lub napisać e-mail.

Przedsiębiorstwo oferuje też profesjonalny serwis wózków widłowych, wykonuje ich naprawy i przeglądy. Serwis przeprowadzany jest w okolicach Częstochowy, a po naprawie każda maszyna dostaje kartę gwarancyjną. Z oferty zakładu mogą korzystać klienci zamieszkujący nie tylko Częstochowę, ale też miasta położone w całym kraju.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!