torunskifestiwalksiazki.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Szyby zespolone laminowane

Marianna Ostrowska 2019-06-17 0 komentarzy
Szyby zespolone laminowane

Choć wiele osób nie zdaje sobie sprawy, na rynku jest dostępnych wiele rodzajów szyb, których używa się w zależności od funkcji jakie mają one spełniać. W tradycyjnych domach i mieszkaniach zazwyczaj używa się zwykłych szyb pojedynczych lub podwójnych. W przypadku tych drugich wypełnieniem są gazy szlachetne, takie jak argon. Jednak są też domy, obiekty i pojazdy, w których stosuje się szyby zupełnie inne.

Jedną z firma, która oferuje wiele rodzajów szyb swoim klientom jest Glas Tech, która działa już od ponad 20 lat. W tym czasie obsłużyła wiele tysięcy klientów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. W ofercie firmy znalazły się bowiem szkło i szyby o różnych parametrach. Są to więc między innymi: szkła hartowane i przeciwsłoneczne, szyby hartowna i antywłamaniowe oraz szyby zespolone laminowane

Ostatni rodzaj szyb powstaje w wyniku połączenia minimum dwóch płatów szkła pomiędzy którymi znajdują się folie PVB lubn EVA. W obu przypadkach aby odpowiednio połączyć ze sobą elementy, niezbędne jest działania wysokiej temperatury oraz ciśnienia. W ten sposób powstaje trwała konstrukcja, która w przypadku zbicia jednej warstwy szkła utrzyma je na miejscu, dzięki umieszczone wewnątrz folii. Jest to więc szyba zdecydowanie bardziej bezpieczna od tradycyjnej. Producent zapewnia dostęp do szyb o różnych kolorach oraz o różnym rozmiarze. Dostępne są także, bardzo rzadko spotykane szyby wielkopowierzchniowe. Wszystkie artykuły spełniają rygorystyczne wymogi przepisów prawa budowlanego.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!