torunskifestiwalksiazki.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Platforma hydropark 2130

Liliana Szymczak 2020-04-04 0 komentarzy
Platforma hydropark 2130

Katalog dostępnych rozwiązań znaleźć można na stronie internetowej dostępnej pod adresem: platformy.rehabloch.pl. Tam zapoznać się można z katalogiem systemów platform do garażu. Wybierając je, należy zwrócić uwagę na to, na jaką liczbę aut są przeznaczone, jakie zabezpieczenia zostały w nich zastosowane, a także jaki sposób obsługi przewidział producent. 

Każda platforma parkingowa zależna może być obsługiwana zdalnie lub ręcznie. Wiele modeli posiada obydwie opcje, aby - w razie awarii zautomatyzowanego systemu - można było obsługiwać platformę ręcznie. Jest to świetne rozwiązanie do użytku prywatnego. Można zamontować je w przydomowym garażu, jeśli nie cechuje się on dużą ilością miejsca, a wymagana jest przestrzeń na dwa lub więcej samochody. 

Czym cechuje się platforma hydropark 1123? Jej maksymalny udźwig to 2300 kg. Kolumnowa konstrukcja samonośna przytwierdzana jest do podłoża i nie wymaga żadnych dodatkowych mocowań. Jak większość podobnych modeli, posiada ona system antyzgnieceniowy. Zapobiega on uszkodzeniu samochodu, zatrzymując platformę, jeśli czujnik wykryje obecność auta. Szybkie i pewne podnoszenie gwarantowane jest hydraulicznym cylindrem, a system rygli stabilizuje platformę w pozycji poziomej, aby samochód był ustawiony w pozycji parkingowej. 

Ważna jest także możliwość optymalizacji wysokości platformy. Można dzięki temu dostosować ją do wysokości samochodu oraz dostępnej przestrzeni garażowej. 

Dlaczego warto wykorzystać omawiane platformy w swoim garażu? Dzięki nim możliwe jest:

  • zaoszczędzenie miejsca,
  • zwiększenie możliwości przestrzennych garażu,
  • umieszczenie większej liczby aut, niż bez zastosowania platformy. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!