torunskifestiwalksiazki.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Korekta nosa

Janina Mazur 2021-02-13 0 komentarzy
Korekta nosa

Salon medycyny estetycznej ze strony masi.com.pl działa w Szczecinie, świadcząc usługi osobom pragnącym poprawić nieco urodę. Każda z nich jest traktowana indywidualnie, a lekarze poświęcają jej tyle czasu, ile potrzeba, aby ją skonsultować i zaproponować odpowiednie rozwiązanie. Lekarz oraz kosmetolog zajmujący się pacjentami świadczą usługi na najwyższym poziomie. Nieustannie podnoszą kwalifikacje, zapoznając się z nowościami w tej dziedzinie medycyny.

Wśród wielu wykonywanych tu zabiegów jest korekta nosa pozwalająca osiągnąć pacjentom wymarzony wygląd. Przychodząc do tego salonu piękności, można skorzystać z nieinwazyjnej metody skorygowania kształtu nosa możliwej w takich przypadkach jak:

  • widoczne ubytki,
  • zbyt mały nos,
  • brak wykształconego mostka między trzonem a czubkiem,
  • skrzywienie nosa po złamaniu,
  • nierówność grzbietu,
  • zbyt uniesiony nos,
  • garb.

W takich razach stosuje się modelowanie kwasem hialuronowym. W przeciwieństwie do tradycyjnych operacji chirurgicznych jest to zabieg bezbolesny, pozwalający na poprawienie wyglądu na dość długi czas. Aplikacja preparatu kwasu hialuronowego przypominającego gęsty żel trwa około 20 minut i odbywa się w znieczuleniu miejscowym.

Przed wykonaniem zabiegu lekarz ustala z pacjentem miejsce wstrzyknięcia i opisuje jakiego efektu można się spodziewać. Po wstrzyknięciu kwasu modeluje nos, ugniatając go delikatnie. Jest to bezpieczny sposób, gdyż kwas hialuronowy naturalnie występuje w ciele ludzkim i nie zostaje odrzucony. Stymuluje produkcję kolagenu, dzięki któremu utrzymuje się elastyczność i jędrność skóry. Po zabiegu może się pojawić lekki obrzęk lub siniak, który samoistnie zniknie po kilku dniach.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!