torunskifestiwalksiazki.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Jakie zalety mają urządzenia pozwalające na monitoring GPS pojazdów?

Jędrzej Bąk 2023-09-15 0 komentarzy
Jakie zalety mają urządzenia pozwalające na monitoring GPS pojazdów?

Podstawą sukcesu każdego przedsiębiorstwa jest sprawne zarządzanie. Dotyczy to również floty pojazdów pracujących w firmie, dlatego właściciele biznesów decydują się na innowacyjne rozwiązania pozwalające im uniknąć strat, ale także umożliwiających podniesienie bezpieczeństwa kierowców i ładunków.

Chcąc sprawnie zarządzać logistyką w przedsiębiorstwie, warto zainteresować się rozwiązaniami proponowanymi przez firmę ze strony flotman.pl. Działa ona na rynku od wielu lat, nieustannie poszerzając ofertę. Może zaoferować nie tylko monitoring GPS pojazdów ciężarowych, osobowych, a nawet maszyn np. budowlanych i pojazdów specjalnych za pomocą lokalizatorów, ale też wiele innych rozwiązań, takich np. jak sonda paliwowa, pozwalająca mieć pełną kontrolę nad jego zużyciem paliw.

Dostępne w tej firmie lokalizatory GPS pozwalają określić miejsce znajdowania się danego pojazdu z dokładnością nawet do 5 metrów, ale to tylko jeden z parametrów, który śledzą. Z jego pomocą można też monitorować:

  • stan pracy silnika,
  • przebieg pojazdu,
  • obroty silnika,
  • zużycie paliwa,
  • prekość pojazdu,
  • stan kontrolek.

Nowoczesne systemy dostępne w tym przedsiębiorstwie pomagają też we wszystkich zadaniach związanych z obsługą serwisową. Przypomną o przeglądach i badaniach technicznych, niezbędnych do przedłużenia ważności dowodu rejestracyjnego oraz o konieczności odnowienia ubezpieczenia.

W razie nieprawidłowości zarządzający flotą zostanie powiadomiony o nich SMS-em lub poprzez specjalną aplikację dostępną na stronie. Dzięki niej można mieć dostęp do wszystkich danych pojazdów z dowolnego miejsca.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!