torunskifestiwalksiazki.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Jakie damskie majtki warto wybierać?

Konstanty Borkowski 2023-09-22 0 komentarzy
Jakie damskie majtki warto wybierać?

Mnogość propozycji na rynku sprawia, że dobór produktów odpowiednich do okoliczności czy noszonych ubrań nie powinien być dla nikogo trudnością, trzeba tylko pamiętać o pewnych podstawowych zasadach - na przykład o tej, że bielizna nie powinna być widoczna spod ubrania. Oznacza to, że do spodni czy spódnicy ze stanem sięgającym bioder trzeba dobrać również niskie majteczki, na przykład szorty. Kiedy zaś wkłada się cienkie i dopasowane ubranie, jak biurowe spodnie albo letnia sukienka, niezbędne jest sięgnięcie po bieliznę bezszwową czy na przykład stringi zamiast fig, by nie było widać, gdzie bielizna się kończy.

Poza tym warto kierować się wygodą, pamiętając, że wyszukane majtki damskie, na przykład bogato zdobione czy wykonane ze sztucznych materiałów, co prawda świetnie się prezentują, ale mogą okazać się niezbyt wygodne podczas całodziennego noszenia. Mowa tu na przykład o seksownej bieliźnie erotycznej, która ma walory wizualne, a nie praktyczne i nie jest de facto przeznaczona do zwykłego noszenia. Warto też uważać na wyroby z materiałów sztucznych. Mogą one sprzyjać rozwojowi infekcji intymnych, gdyż nie przepuszczają powietrza, co ułatwia rozwój bakterii. Mogą też powodować odparzenia, dające się we znaki zwłaszcza w upalne dni. Najbardziej praktycznym wyborem są majtki z bawełny lub bambusa, czyli naturalnych włókien, higienicznych, zapewniających cyrkulację powietrza oraz delikatnych dla wrażliwych okolic.

Dobór fasonu majtek jest kwestią w dużej mierze indywidualną. Jedne panie najchętniej stawiają na klasyczne figi, które są ich zdaniem najbardziej praktyczne, inne zaś wolą stringi, w których czują się zmysłowo. Kompromisem mogą być brazyliany. Wszystkie te modele i wiele więcej można znaleźć na mybra.pl.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!