torunskifestiwalksiazki.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Ciągniki i maszyny rolnicze do prac komunalnych

Janina Mazur 2021-05-25 0 komentarzy
Ciągniki i maszyny rolnicze do prac komunalnych

Do skompletowania grupy pracowników odpowiedzialnych za koszenie poboczy czy naprawę dróg często wykorzystuje się osoby bezrobotne, proponując im zapomogi z tytułu podjęcia staży lub tak zwanych prac interwencyjnych. To świetna alternatywa dla standardowego zasiłku z Urzędu Pracy, korzystna dla obu stron oraz obniżająca poziom bezrobocia na danym terenie.

Do pracy dysponuje się grupę z odpowiednimi narzędziami. Jednostka samorządowa, oprócz sprzętu, musi także zadbać o bezpieczeństwo pracowników, którzy często są desygnowani do działań na drogach, w tym również trasach szybkiego ruchu. Kupując ciągnik komunalny, przedstawiciele gminy lub powiatu powinni mieć świadomość, że powinien to być pojazd zamknięty, z odpowiednio dobranym podwoziem oraz możliwością doczepu kosiarki, przyczepy lub innego sprzętu niezbędnego do pracy.

Ciągniki i maszyny rolnicze to domena fińskiej firmy VALTRA. Obecnie marka ta działa z powodzeniem także w Polsce i zachęca jednostki samorządu terytorialnego do zapoznania się z jej ofertą. Skorzystanie z niej i zakup wspomnianego asortymentu to inwestycja, która szybko się zwróci nie tylko z uwagi na zauważalne oszczędności zużycia paliwa, ale również na wysoką wydajność pracy.

Dostawca zaprasza także do rozszerzenia usługi kupna ciągnika o dodatkowe opcje, jak cykliczny serwis jego sprawności i ewentualną naprawę, jeśli sprzęt będzie tego wymagał. Wymiana elementów to każdorazowe zastosowanie tylko oryginalnych zamienników, dzięki czemu nie ma obawy, że po krótkim czasie użytkowania dana część ponownie ulegnie awarii.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!