torunskifestiwalksiazki.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Wrocław: regeneracja maglownicy

Liliana Szymczak 2019-02-26 0 komentarzy
Wrocław: regeneracja maglownicy

Dzięki ofercie Auto-Mark Marek Kraus możecie Państwo liczyć, że każda maglownica do regeneracji we Wrocławiu zostanie naprawiona w najlepszych warunkach i odzyska maksymalną możliwą sprawność. Nowoczesne narzędzia diagnostyczne, wieloletnie doświadczenie, dogłębną znajomość branży i niezawodne metody opracowane a podstawie tysięcy napraw to najlepsze świadectwo przemawiające za skorzystaniem z usług akurat tej firmy.

Zakład od 15 lat prowadzi regenerację maglownic we Wrocławiu na bezkonkurencyjnym poziomie. Cały proces zaczyna się od szybkiego i precyzyjnego ustalenia źródła awarii za pomocą nowoczesnego sprzętu diagnostycznego. Następnie przeprowadzona zostaje standardowa procedura demontażu i regeneracji. Odnowiony mechanizm zostaje przetestowany na specjalistycznym diagnostycznym stole i poddany obciążeniom, pod którymi będzie musiał pracować na drodze. Dopiero po pozytywnej opinii pracowników firmy, element zostaje z powrotem umieszczony w samochodzie. Dzięki temu klientowi zapewnione zostaje maksymalne bezpieczeństwo. Maglownica, czyli przekładnia kierownicza odpowiada za skręcanie kół, dlatego jej sprawność jest dla kierowców i pasażerów kluczowa.

Głównym obszarem działania przedsiębiorstwa są co prawda maglownice, jednak nie znaczy to, że jest to całość oferty. Właściciel Marek Kraus sygnuje swoim nazwiskiem także wysokiej klasy warsztat, w którym prócz standardowej wymiany części zużywających się wskutek eksploatacji oraz olejów i płynów, można liczyć na fachowy serwis obejmujący swym zakresem naprawę układów silnikowych i zawieszenia.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!