torunskifestiwalksiazki.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Wózki tzw. paleciaki na Tm24.pl

Kornelia Sikora 2019-02-08 0 komentarzy
Wpis

Specjalne wózki paletowe są podstawowym wyposażeniem każdego magazynu, sklepu czy też centrum logistycznego.  Są to ręczne wózki widłowe bardzo wygodne w obsłudze o różnych długościach wideł bądź nożyc, które służą do przenoszenia i układania towaru na magazynowych regałach bądź do wywożenia towaru z magazynu i ładowania go na samochody.

W ofercie sklepu internetowego Tm24.pl znajdują się różne wózki paletowe tzw. paleciaki, są tam m.in.:

  1. Wózki paletowe o nominalnym udźwigi 2500 kg z systemem Easy Start/Stop.
  2. Nowoczesne wózki paletowe Dragon - Truck o udźwigu 2500 kg, z hydraulicznym zaworem przeciążeniowym.
  3. Wózki PR2500/800 z krótkimi widłami i specjalnym mechanizmem wspomagającym przejazd przez progi i ułatwiającym wjazd na rampę, zaopatrzone też w automatyczny hamulec, który umożliwia zatrzymywanie się na pochyłościach.
  4. Wózki paletowe nożycowe o udźwigu 1 tony, stosowane jako podnośnik stanowiskowy.

To jednak nie wszystko, w ofercie sklepu są też specjalne wózki paleciaki nierdzewne, nadające się do pracy w niskich temperaturach i agresywnym środowisku, zaopatrzone w niebrudzące koła. Takie wózki znajdują zastosowanie w miejscach, które wymagają szczególnej czystości. W mleczarniach i zakładach mięsnych zaś świetnie sprawdzą się ręczne wózki ocynkowane, które mają udźwig 2 i pół tony. Są też inne wózki, jak chociażby ręczne wózki paletowe z elektroniczną wagą i ergonomicznym uchwytem pokrytym gumą, czy też wózki mini do przewożenia nietypowych palet przemysłowych oraz wózki paletowe niskoprofilowe, które posiadają widły mogące być opuszczone bardzo nisko, nawet do 52 mm.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!