torunskifestiwalksiazki.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Tran Mollers - Polecane suplementy diety

Janina Nowicka 2019-03-19 0 komentarzy
Tran Mollers - Polecane suplementy diety

Problem z dzisiejszym sposobem żywienia

Współczesna dieta zawiera za dużo kwasów Omega-6 w stosunku do ilości kwasów Omega-3. Za czasów pierwszych ludzi ten stosunek wynosił trzy do jednego, teraz jest to kilkadziesiąt, a nawet kilkaset do jednego. Przetworzone jedzenie, fast-foody, masowe hodowle mięsa i małe spożycie świeżych warzyw, strączków i orzechów tworzy zły stosunek kwasów Omega-6 do Omega-3. To prowadzi do epidemii chorób cywilizacyjnych. Jest jednak na to lekarstwo - tran Mollers.

Co daje regularne zażywanie tranu Mollers?

Codzienne sięganie po tran wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, krążenia, nerwowego oraz prawidłowe widzenie. Tran Mollers zawiera duże ilości kwasów Omega-3: EPA (eikozapentaenowego) i DHA (dekozaheksaenowego), witaminę D3, A i E. Te witaminy są rozpuszczalne w tłuszczach i w formie tranu wchłaniają się najlepiej.

Seria tranów Mollers - do znalezienia na stronie Apteka w Sieci

Znajdziemy w niej tran w postaci kapsułek, kapsułek żelowych i płynów o smaku owocowym, cytrynowym i naturalnym. Produkty te przeznaczone są dla dorosłych i dzieci powyżej trzeciego roku życia. Każdy z tranów ma jednak trochę inne przeznaczenie: niektóre są wyłącznie dla dzieci, inne dla dorosłych po pięćdziesiątym roku życia, inne dla osób dbających o serce. W zależności od zastosowania trany Mollers zawierają dodatkowo olej lniany tłoczony na zimno,  ksylitol lub zwiększoną dawkę witaminy D3. Dzięki temu tran Mollers jest suplementem diety, który kompleksowo dba o zdrowie Polaków w różnym wieku.

 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!