torunskifestiwalksiazki.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Objawy zapchanego filtra DPF

Olga Wieczorek 2019-02-24 0 komentarzy
Objawy zapchanego filtra DPF

Jednym z objawów, który pierwszy rzuca się w oczy (dosłownie i przenośnie) klientów, jest wydzielanie większej ilości dymu. Może nie jest to rzecz, na którą zwraca się szczególną uwagę, ale w przypadku zapchanego filtra DPF łatwo zauważyć i odczuć różnicę – zwłaszcza że atakowany jest kolejny zmysł, tyle że węchu. Charakterystyczna woń niespalonego paliwa również powinna uruchamiać lampkę ostrzegawczą w głowie kierowcy. Do tego dochodzą prawdziwe lampki ostrzegawcze „DPF CHECK ENGINE” czy na kontrolce świec.

To nie wszystkie niepojące objawy. Olej silnikowy traci swoje ważne parametry, a moc silnika pozostawia wiele do życzenia. Wzrasta zużycie paliwa, a wyniki testów silnika ewidentnie wskazują na problem. Jedną ze stosowanych metod poprawy stanu rzeczy jest wypalania filtra, ale gdy nie przynosi efektu, pomaga regeneracja bardziej ekologicznym sposobem.

Warto znać ofertę przedstawioną na stronie http://gozbor.pl/. Marka GozBor odpowiada za idealną regenerację, która polega na kompleksowym usunięciu zarówno sadzy, jak i popiołu. To możliwe dzięki zastosowaniu szwajcarskiej aparatury, która pozwala pozbyć się nawet 98,5% zanieczyszczeń, skutecznie przywracając filtrowi czystość i funkcjonalność. Co więcej, mowa o metodzie bezpiecznej i ekologicznej. Gwarancja jest udzielana na 12 lub 24 miesiące. Przeprowadzane testy i przekazywane wyniki nie pozostawiają wątpliwości – różnica jest ewidentna. Jeśli filtr został zregenerowany, można go montować w pojeździe i cieszyć się bardziej ekologiczną i wydajniejszą jazdą.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!