torunskifestiwalksiazki.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Masz opadające powieki? Jest na to sposób!

Jacek Cieślak 2018-12-18 0 komentarzy
Wpis

Wygląd twarzy jest niezwykle ważny. To oczy, nos i usta od razu przyciąga wzrok. Właśnie dlatego tak ważna jest prawidłowa pielęgnacja, zdrowy styl życia i racjonalne odżywianie. W miarę upływu lat pewne procesy są jednak nieuniknione - jednym z nich jest starzenie się i powstawanie zmarszczek, a także kłopoty z opadającymi powiekami, które mogą nawet zmniejszać kąt widzenia. Najczęściej kobiety zmagające się z tego typu problemami natury estetycznej sięgają po kremy, ale kosmetyki nie gwarantują spektakularnych efektów. Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty kliniki medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, a także kosmetologii. Takim miejscem jest np. MEA Clinic w Warszawie. 

Wśród oferowanych tam zabiegów znajdują się m.in. operacje plastyczne powiek. Wskazaniami do zabiegu będą m.in. nadmiar skóry powiek górnych, (często przejawia się to luźno zwisającym fałdem, który niejednokrotnie ogranicza widoczność), nadmiar tłuszczu lub skóry zebrany w dolnej powiece, a także opuchlizna wokół oczu. Blefaroplastyka jest coraz częściej wybieraną i niezwykle skuteczną metodą poprawiania wyglądu twarzy oraz odmładzania skóry wokół oczu. Efekty są spektakularne, ale oczywiście nie długowieczne - mogą utrzymywać się do dziesięciu lat. Po tym czasie można powtórnie wykonać zabieg.

Podczas operacji chirurg wykonuje cięcia w miejscu naturalnych załamków powiek górnych i bezpośrednio pod rzęsami powiek dolnych. Wychodzą one poza kąt oka, ale są zlokalizowane wokół naturalnych zmarszczek. To gwarancja najlepszych rezultatów. Parę dni po plastyce należy udać się na zdjęcie szwów (przez ten czas warto maksymalnie ograniczyć wysiłek). 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!