torunskifestiwalksiazki.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Jaki jest najlepszy producent domów kanadyjskich?

Liliana Szymczak 2019-03-12 0 komentarzy
Jaki jest najlepszy producent domów kanadyjskich?

Firm budujących w Polsce domy kanadyjskie jest sporo. Konkurują ze sobą projektami, cenami i jakością. O tej ostatniej dość trudno się przekonać przed złożeniem zamówienia. Fachowcy wiedzą natomiast, że o ile sama technologia domów szkieletowych jest sprawdzona i znakomicie sprawdza się w polskich warunkach, o tyle wiele zależy od jakości wykonania. Te same elementy wykonane w fabryce ustawić i skręcić można lepiej lub gorzej – zależy to od pracowitości i doświadczenia wykonawcy.

Równie ważna jest jakość prefabrykatów. Drewno jest doskonałym budulcem, a drewniane domy mogą wytrzymać setki lat, ale pod warunkiem, że do zastosowanego materiału producent podchodzi z prawdziwym znawstwem. Oznacza to takie traktowanie drewna, które zapewni mu optymalne parametry użytkowe, a zarazem trwałość. Wszystko to można osiągnąć, korzystając z aktualnego stanu technologii obróbki.

Dobrze jest zatem wiedzieć, czy dany producent domów kanadyjskich dysponuje niezbędną wiedzą i doświadczeniem, czy też stawia dopiero pierwsze kroki na rynku. Warto wypytać go starannie o to, jak traktowane jest drewno, które stanie się za jakiś czas materiałem na szkielet domu. Specjaliści w dziedzinie technologii drewna wraz z architektami tworzą firmę Dor-Tex, wznoszącą ekologiczne domy zgodnie z europejskimi standardami. Ich konstrukcje bazują wyłącznie na drewnie długo suszonym, zdrowym, mającym wiele lat. Gwarantuje to trwałość budynku, a stosowane materiały izolacyjne zapewniają doskonałą izolację termiczną. Taki budynek „oddycha”, ale jest w nim jesienią i zimą ciepło, choć do jego ogrzewania nie potrzeba wiele energii. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!