torunskifestiwalksiazki.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Dla kogo gabloty ekspozycyjne?

Kornelia Sikora 2018-11-07 0 komentarzy
Wpis

Nieważne, czy poszukujesz witryny do wyeksponowania okazów muzealnych, czy też potrzebne są Ci gabloty ekspozycyjne, w których chcesz pięknie zaprezentować okazałą i drogą biżuterię złotą i srebrną, koniecznie odwiedź stronę artebis.com.pl, jest  to strona cenionego producenta tego typu produktów.

Wcale nie trzeba się długo zastanawiać, dla kogo są przeznaczone gabloty i witryny ekspozycyjne, ponieważ każdy laik wie, że jest to produkty, znajdujące zastosowanie niemal w każdej branży, a jako że polecane gabloty mają różną specyfikację, każdy klient może wybrać produkt, odpowiadający jego potrzebom. Są różne kategorie oferowanych przez producenta witryn, są witryny do gabinetów dyrektorskich, do świetlic szkolnych, do czytelni i bibliotek czy też do sklepów bądź muzeów.

W bogatej ofercie firmy są witryny ekspozycyjne, które różnią się ilością półek, rodzajem przeszklenia i rodzajem materiału, z którego zostały wykonane, a także rozmiarem i wieloma innymi szczegółami, w zależności od przeznaczenia, są tam, m.in.:

  • witryny ekspozycyjne WE-C-SZ, z przestronną przestrzenią magazynową, witryny te mogą być jedno- i dwudrzwiowe,
  • witryny ekspozycyjne WE-C, które mają profile wykonane z aluminium, cokół zaprojektowany z płyty meblowej, a przeszklenie, w wersji standardowej, jest wykonane ze szkła zwykłego,
  • witryny ekspozycyjne WE-G,  są to gabloty na regulowanych nóżkach, z czterema półkami ze szkła.

Wszystkie proponowane gabloty mogą występować w różnych opcjach, np. można zamówić przeszklenie ze szkła hartowanego bądź bezpiecznego, można zamówić takie gabloty na dowolny wymiar, dowolny kolor płyty meblowej, a także zamykane na klucz bądź z podświetleniem LED.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!