torunskifestiwalksiazki.pl to miejsce, w którym wyjdziesz naprzeciw klientowi

Cena Evercare Genius

Tadeusz Pietrzak 2019-06-22 0 komentarzy
Cena Evercare Genius

Jednym z urządzeń, które powinna mieć każda osoba chora na cukrzycę, jest glukometr. Urządzenie służy do mierzenia stężenia glukozy we krwi i może być bezpiecznie stosowane w warunkach domowych. Stanowi ono duże udogodnienie dla diabetyków, którzy chcą kontrolować stan zdrowia.

Jak działa glukometr?

Istnieją różne rodzaje glukometrów, ale standardowo pomiar polega na delikatnym nakłuciu opuszka palca, pobraniu krwi i przetransportowanie jej na specjalny pasek. Następnie za pomocą metody fotometrycznej lub elektrochemicznej urządzenie analizuję próbkę i wyświetla wynik.

Warto zaznaczyć, że nowego typu glukometry mają wbudowaną pamięć, która pozwala na zapisywanie wyników, co może być przydatne.

Istnieją również glukometry bez nakłuwania. Najpopularniejsze modele zawierają sensor oraz czytnik. Urządzenie należy przykleić na ramieniu. Specjalne włókna dokonują pomiarów, które odczytuje się za pomocą czytnika. Tego typu aparaty są tak samo precyzyjne, jak tradycyjne glukometry do nakłuwania.

Glukometr Evercare Genius

Jednym z popularnych modeli glukometrów jest Evercare Genius. Jest to nowoczesne urządzenie, które zapisuje wyniki oraz dzieli je na trzy kategorie: ogólną, na czczo oraz po posiłku. Co więcej, aparat informuje również o ketonach. Rezultaty są automatycznie gatunkowane do osocza, co minimalizuje możliwość popełnienia błędu podczas przeliczania. Urządzenie jest czułe i rozróżnia różnego rodzaju cukry, oddzielając je od glukozy, redukuje interferencję (74 substancje endo oraz egzogenne). Aparat może być stosowany zarówno u osób dorosłych, jak i u niemowląt.

Cena Evercare Genius w sklepie medycznym DiabMed wynosi 60 zł.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!